Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Autopunk

Božská podívaná. Zapomenuté letiště a souboje nejvzácnějších supersportů

Atmosféra dávno zapomenuté ranveje uprostřed lesů, burácející motory těch nejlepších aut světa a řidič, kteří se nebojí šlápnout na plyn a poměřit své síly. Tohle musel být vážně dokonalý zážitek.
Vydáno: 14.09.2017
Zapomenuté letiště a souboje nejvzácnějších supersportů
Zapomenuté letiště a souboje nejvzácnějších supersportů Autor: Youtube
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nemůžeme vás na tuhle akci přenést doslova, ale dechberoucí je i samotné video, které akci ji zachycuje. To velmi extravagantní setkání proběhlo ve Švýcarsku a jeho účastníky byla auta, o kterých se nám občas v noci i zdá.

Na jednom místě se vedle sebe postavily skvosty jako Ferrari F12 TRS v neuvěřitelném chromovém provedení, Maserati MC12, které je mimochodem právě teď vystaveno v obchodním centru Pankrác, Mercedes SLS AMG, Mercedes SLR McLaren nebo Porsche Carrera GT. Už teď vám tečou sliny? Pak ještě přidáme. Přijel i majitel McLarenu P1, RUFu CTR3 nebo okruhové zběsilosti jménem Ferrari FXX K.

Uznejte sami, že takhle nějak má vypadat autařské nebe. Tu dokonalost pak dokresluje souboj dvou starších kousků v podobě Porsche 911 GT1 a Mercedesu CLK GTR. Už sama o sobě jsou tahle auta tím, co prostě musíte chtít, tím, o čem sníte, a tím, co nejspíš v garáži jen tak mít nebudete. No, my už vůbec ne. A teď si představte, jak to vypadá, když se postaví proti sobě na jedné dráze. Euforie? Extáze? Těžko říct, jak tento souboj popsat. Zkuste to vymyslet a poslat nám to do komentářů. My si jdeme utřít sliny... :)

Článek je zařazen v: sraz , letiště , Mercedes SLS AMG , Mercedes SLR McLaren , Mercedes CLK GTR , Porsche 911 GT1 , McLaren P1 , RUF CTR3
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama