Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Autopunk

Bizár týdne. Palubní počítač ruské dodávky umí spustit tetris

Rusko není jen země, Rusko je prostě styl života. A tak ačkoliv by nás fakt, že po složitém postupu si na palubním počítači obyčejné ruské dodávky můžete zahrát slavný tetris, neměl vůbec překvapit, s upřímným smíchem to překvapení přiznáváme.
Vydáno: 18.10.2017
Palubní počítač ruské dodávky umí spustit tetris
Palubní počítač ruské dodávky umí spustit tetris Autor: Top Video Channel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Je jasné, že i ten nejobyčejnější palubní počítač musí zvládnout zobrazit celkem dost věcí. Nejčastěji jde o ujeté kilometry, někdy i čas nebo stav nádrže. Když ale vyrábíte ruská auta a víte, že nejoblíbenější ruskou hrou je tetris, pak se vám tohle spojení logicky nabídne samo. Tedy, nám by se nic takového asi samo nenabídlo, ale jak říkáme, Rusko je prostě životní styl.

Máte-li v plánu vyzkoušet celkem složitý postup k získání hry v palubním počítači, musíte si sehnat ruskou dodávku GAZ GAZelle Next. To je ale jen první krok. Ten další, věřte nebo ne, je mnohem složitější než koupě tohoto čistě ruského vozu.

Aby vám hra na počítači naskočila, musíte nejprve zapnout zapalování, pak nastartovat, třikrát bliknout doprava a dvakrát bliknout dálkovými světly. Ještě nekončíme, teď dávejte dobrý pozor. Poté je potřeba pětkrát sešlápnout spojku, vytočit otáčky motoru na 3 000, ale zároveň s tím také stisknout levý ovladač na palubním počítači. Tohle všechno sice zní jako plánování odpálení jaderné hlavice, ale když vše uděláte podle návodu, opravdu se vám spustí tetris, který je možné ovládat pomocí čudlíků pod budíky. K tomu asi raději nebudeme vůbec nic dodávat… :D

(null)
Článek je zařazen v: Tetris , hra , Rusko , dodávka , palubní počítač , GAZ GAZelle Next
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama