Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Autopunk

Autor odhalil zákulisí skvělého videa o Knight Riderovi na dálnici D1. Byla to fuška!

Jestli něco minulý týden válcovalo český internet, pak skvěle zpracované video s Michaelem Knightem a Kittem v hlavních rolích. Teď se můžete podívat na to, jak takové parádní video vzniká.
Vydáno: 18.07.2017
Knight Rider
Knight Rider Autor: Internet Archive
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Už z výsledku je patrné, že video muselo dát velkou práci. Však také sám tvůrce, student audiovizuální tvorby Michal Orsava, přiznal, že to celé zabralo asi půl roku. A rozhodně nešlo o procházku růžovou zahradou. Jen projít několik dílů slavného amerického seriálu, vychytat ty správné záběry a poskládat je za sebe tak, aby to dávalo smysl, muselo být o nervy.

Ale tím to celé neskončilo. Michal bravurně ovládá grafické programy, díky kterrým byl schopen Kitta dostat na dálnici D1 a Michaelovi Knightovi do ruky dát našeho národního hrdinu, který byl i ve vesmíru, tedy krtečka. Z videa je patrné, že tvůrce musel mít nejen skvělý nápad, ale hlavně trpělivost. Bez té by výsledek nebyl tak dobrý, a ani tak zajímavý. My upřímně přiznáváme, že nás takzvané making of video baví snad ještě víc než konečná honička Kitta s účastníky závodu Diamond Race.

Článek je zařazen v: Knight Rider , Kitt , dálnice D1 , Michal Orsava , Pontiac , tvorba , zákulisí
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama