Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Autopunk

Apoklaypsa! Bentley do terénu není nic pro fotbalisty

Jestli je nějaké auto dokonale zapsané jako miláček fotbalistů, je to Bentley Continental GT. Tohle luxusní kupé však jeden majitel přestavěl na rallyový speciál, který terénními schopnostmi hravě strčí do kapsy i velké SUV Bentley Bentayga.
Vydáno: 19.09.2017
Udělat z luxusního Bentley Coninental GT drsný offroad je parádní nápad.
Udělat z luxusního Bentley Coninental GT drsný offroad je parádní nápad. Autor: ebay
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Úplně nový terénní podvozek, odolná kola s pořádnými pneumatikami, masivní železný nárazník, ochranné pláty na podvozku, světelná rampa, rozšířené blatníky, ocelový rám na zádi pro převoz kanystrů a pneumatik, vojenský zelený lak... Podobná auta obvykle vídáme jen jako grafické nákresy z hlav nudících se designérů, tohle je však skutečné Bentley Continental GT, které někdo přestavěl na závodní terénní speciál, který přežije i nukleární zombie apokalypsu.

Auto se majitel nedávno rozhodl prodat prostřednictvím internetové aukce eBay, kde nakonec získal 40 800 liber, tedy přes 1,2 milionu korun. Nutno dodat, že jen samotná přestavba prý stála v přepočtu asi tři čtvrtě milionu korun a auto v původním stavu by se nejspíš prodalo ještě dráž. O peníze ale v tomto případě zjevně nešlo. A nám je teď sakramenstky líto, že tohle auto nezamíří do naší garáže. Vypadá totiž epicky!

Článek je zařazen v: Bentley Continental GT , terénní Bentley , Bentley Bentayga , přestavba Bentley , auto apokalypsa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama