Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Autopunk

Amazon vtipným inzerátem hledá náhradu za nemocného Clarksona

Není pochyb o tom, že nejlepší práci na světě má Jeremy Clarkson, bývalý moderátor pořadu TopGear a současná hvězda The Grand Tour. Teď ale může být tohle místo vaše! Stačí odpovědět na inzerát a splnit poněkud svérázná kritéria.
Vydáno: 24.08.2017
Jeremy Clarkson ve službách Amazonu.
Jeremy Clarkson ve službách Amazonu. Autor: amazon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Žít život jako Jeremy Clarkson asi touží mnoho lidí. Není snad na světě auto, kterým by se nemohl svézt, a díky svým úspěchům je sám velice bohatý, takže se mu v garáži vystřídaly automobilové skvosty jako Ford GT, Lamborghini Gallardo Spyder, Mercedes-Benz CLK Black Series, Lotus Elise nebo Ferrari F355. Jenže moderátoři The Grand Tour poslední dobou tráví víc času po nemocnicích než na natáčení. Nejprve se Richard Hammond málem zabil při divoké nehodě, aby následně Clarksona skolil nebezpečný zápal plic.

Sedmapadesátiletý Clarkson se nijak netají svým nezdravým životním stylem – kouří, pije alkohol a zásadně nesportuje. Podle vlastních slov mu při dovolené na Mallorce šlo o život, když se zápalem plic dorazil k doktorovi až po třech dnech. Nejde tedy rozhodně o žádnou rýmičku a podle lékařů bude nezbytné, aby delší čas odpočíval a nemoc poctivě doléčil. Což je další problém pro Amazon, jelikož druhá série The Grand Tour už je na spadnutí.

Hledá se Clarkson

Trojice Clarkson, Hammond a May je známá tím, že si ze sebe často dost nevybíravě utahuje i ve chvílích, kdy jde o život. Tentokrát se do téhle hry přidal i samotný Amazon, když vypsal inzerát na dočasné místo televizního moderátora z důvodu „absence kvůli zápalu plic“. Clarksona sice inzerát přímo nezmiňuje, ale odkazy jsou víc než jasné. A kritéria pro výběr vás prostě musí rozesmát. Ideální kandidát by totiž mimo jiné měl mít:

  • výborné znalosti aut, metafor a progresivního rocku
  • schopnost vycházet s kolegy, kteří jsou otravní a ztrácejí se na neznámých místech
  • vysokou postavu a kudrnaté vlasy
  • příležitostně něco zapálit
  • schopnost hádat se do krve za něco, s čím nikdo nikdy nebude souhlasit
  • řídit nejrychlejší auta světa a mluvit přitom do kamery (zvládnout to bez nehody je výhodou, ale ne zásadní)
  • alespoň 6,5 milionu fanoušků na sociálních sítích
  • nosit seprané džíny
Článek je zařazen v: Jeremy Clarkson , Richard Hammond , James May , The Grand Tour
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama