Ve čtvrtek od 20:15 na Prima COOL

Střelec v náklaďáku prokličkoval křižovatku jako ve formuli

Střelec v náklaďáku prokličkoval křižovatku jako ve formuli Foto: Střelec v náklaďáku prokličkoval křižovatku jako ve formuliFoto: ViralHog

Ten člověk má buď obrovské štěstí, nebo je to génius. Po zhlédnutí tohoto kousku se ve vás bude prát obdiv i chuť vytáhnout dotyčného z auta a domů ho poslat pěšky. Šofér nákladního auta má nejspíš pocit, že sedí v závoďáku.

Těžko říct, jestli dotyčný někam opravdu pospíchal, nebo prostě jen zapomněl, že odbočuje a následně ohrozil jak sebe, tak další účastníky provozu. Už když se na videu objeví poprvé, je vidět, že městskou rychlostí rozhodně nejede. A to i když je plně naložený. Řidič nejprve jede v prostředním pruhu, ale když zjistí, že mu „překáží“ jiná auta, klidně je podjede a následně se začne doslova cpát do úplně levého, tedy odbočovacího pruhu.

Kdyby býval řidič pickupu od Toyoty nezabrzdil a rozjetý nákladní vůz před sebe nepustil do odbočovacího pruhu, mohla tahle jízda mít fatální následky. O tom, že ten šílenec jede opravdu „na krev“ svědčí i fakt, že v jeden moment s ním musel tak tvrdě na brzdy, až se mu kouřilo od velkých pneumatik a navíc za nimi zůstala černá čára. I když bychom s ním silnici opravdu sdílet nechtěli, nutno uznat, že auto má pevně v rukou.

Porovnání povinného ručení
 
1 074 Kč
Porovnat Více informací

reklama

Líbí se vám autosalon?

Pak nám to dejte vědět kliknutím na tlačítko "To se mi líbí" a získejte přístup k nejnovějším informacím, fotkám a videím o pořadu!