Ve čtvrtek od 20:15 na Prima COOL

Škoda Karoq se ještě před premiérou ukázala fanouškům

Škoda Karoq po boku klasických škodovek. Foto: Škoda Karoq po boku klasických škodovek.Foto: Škoda Auto

Maskované prototypy se většinou automobilky snaží tajit. Škoda to však pojala úplně naopak. S prototypem Karoqu vyrazila na zajímavý roadtrip z Mladé Boleslavi až do Švédska.

Již dnes večer budeme sledovat slavnostní odhalení nového českého SUV na světové premiéře ve Stockholmu. Už několik dní se však fanoušci značky mohou s prototypem Karoqu setkávat tváří v tvář. Škoda totiž jeden exemplář vyslala po vlastní ose z Mladé Boleslavi do Švédska. Vůz se zatím zastavil mimo jiné na pražské náplavce, na německém setkání veteránů Škoda, v centru Berlína a zamířil i mimo asfalt na pláže na Rujáně. Lidé tak mají možnost zblízka si prohlédnout maskovaný vůz, k němuž se obvykle nikdo nedostane.

Samozřejmě jde především o marketingový tah, musíme ale uznat, že výsledek je zajímavý. Celou cestu můžete sledovat na platformě Škoda Storyboard, kde najdete povedená videa s Karoqem, fotky i rozhovory s lidmi, třeba s kapitánem trajektu Sassnitz, který maskovanou Škodu převezl do Švédska.

Škoda Karoq na roadtripu za fanoušky - Obrázek 1 Foto:

 

Na některá videa se můžete podívat přímo zde:

 

 

Porovnání povinného ručení
 
1 074 Kč
Porovnat Více informací

reklama

Líbí se vám autosalon?

Pak nám to dejte vědět kliknutím na tlačítko "To se mi líbí" a získejte přístup k nejnovějším informacím, fotkám a videím o pořadu!