Ve čtvrtek od 20:15 na Prima COOL

Řidička dokonale rozpůleného auta zázračně přežila

I za poloviny auta se dá vystoupit po svých. Foto: I za poloviny auta se dá vystoupit po svých.Foto: ThePressDemocrat

Podélně rozříznutá auta můžeme občas vídat na autosalonech, kde tak automobilky ukazují svou nejnovější techniku. Ve skutečném světě je však takový pohled o poznání děsivější.

Neuvěřitelná nehoda se stala na dálnici v Kalifornii a její následky zachycuje video pořízené jen krátce po události. Viníkem byl 27letý Kevin Fenty, jehož Toyota Sequoia nečekaně přejela do protisměru. Následně došlo k čelní srážce s protijedoucím Chevroletem Impala, který řidila 26letá Apol Lansang. Výsledek nárazu by bezpečností experty rozhodně nepotěšil. Čelní náraz s částečným překrytím je sice už nějaký čas součástí bezpečnostních testů, tentokrát však auta dopadla katastrofálně.

Toyota doslova projela Impalou jako nůž a rozsekla vůz skoro přesně na dvě poloviny. A podle trosek to vypadá, jako by na místě bouralo víc než jenom dvě auta. Jako zázrakem však mladá řidička Chevroletu utrpěla jen lehká zranění. Něco takového se jen tak nevidí...

Porovnání povinného ručení
 
1 074 Kč
Porovnat Více informací

reklama

Líbí se vám autosalon?

Pak nám to dejte vědět kliknutím na tlačítko "To se mi líbí" a získejte přístup k nejnovějším informacím, fotkám a videím o pořadu!