Ve čtvrtek od 20:15 na Prima COOL

O pořadu

Experti Autosalonu Foto: Experti AutosalonuFoto: archiv redakce

Každý čtvrtek ve 20:15 na Prima COOL a sobotu kolem 8. hodiny ráno na Primě můžete sledovat nejoblíbenější český automobilový pořad Autosalon.

Už deset let jde na televizi Prima motoristický pořad, který má nejvyšší sledovanost – Autosalon. Skupina expertů v něm testuje automobily, motocykly a zabývá se všemi tématy, které s motorismem souvisí. Nevyhýbají se ani kontroverzním tématům. Zkoušejí dosud nevídané věci. Takže se nebojí sednout do automobilu, který následně nabourá do zdi. Testují i extrémní techniku, která se už ani vozem nazvat nedá.

Stěžejní částí pořadu jsou však testy vozů, které odborníci hodnotí nejen podle jejich ceny či vzhledu, ale také dokážou zjistit jejich skryté přednosti a nedostatky.

Samozřejmostí je představování automobilových novinek, přenosy z velkých autosalonů z celého světa, představování budoucnosti motorismu prostřednictvím konceptů apod.

Pokud se vám pořad Autosalon líbí, můžete se stát jeho fanoušky na facebooku. Zde budete dostávat jako první všechny informace, ale najdete tady i něco navíc. Autoři pořadu se tu dělí s fanoušky o zajímavé postřehy z natáčení i ze svých cest.

 

Porovnání povinného ručení
 
1 074 Kč
Porovnat Více informací

reklama

Líbí se vám autosalon?

Pak nám to dejte vědět kliknutím na tlačítko "To se mi líbí" a získejte přístup k nejnovějším informacím, fotkám a videím o pořadu!