Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Zprávy
Všechna superauta LaFerrari musí do servisů, prý mohou vzplanout
Ferrari LaFerrari je superauto, kterého se prodalo jen 499 kusů. A všechna nyní musí do servisů, protože jim hrozí vzplanutí. Ferrari to ale tak hrubě odmítá říct a definuje to jako „úpravu palivové nádrže“.
18.3.2015
Ferrari LaFerrari - Obrázek 4

Holandský Autoblog se dozvěděl, že na opravě v jednom servisu jsou hned dvě Ferrari LaFerrari, a že to není pro nic menšího, než že si je Ferrari zavolalo samo. A tak začal pátrat a dozvěděl se, že tohle superauto za 35 milionů korun může začít hořet. A tak Ferrari potichoučku oslovilo majitele, aby se jelo podívat k nim do servisu, samozřejmě na náklady automobilky.

Jenže Ferrari to odmítalo. Nejdřív úplně a pak, když se objevily nějaké fotografie, tak časopisu Autocar sdělili, že jde o akci „úpravy palivové nádrže“. Ale prý to není žádná závada, kvůli které by auto mohlo vzplanout.

 

Každopádně při této „úpravě“ musí ven celý zadek auta i s motorem, prý je nádrži dán speciální nevodivý lak a pak je vše zase nasoukáno zpátky. Úprava je řádově na devět hodin čisté práce. Takže si to přeberte, jak chcete.

Ferrari se smrtí

Ženu pohřbili v jejím Ferrari

Ferrari 458 Spider Golden Shark od Office-K

Šílený tuning. Ferrari se žraločími zuby

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama