Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Zprávy
Upravená Kia Stinger zamíří na SEMA. Vypadá brutálně!
Kia Stinger je už od základu krásným automobilem a na jeho základech tak není těžké postavit opravdový skvost. Sice si designéři musí dát pozor, aby se z auta nestal kýč, v tomto případě se však bavíme o úspěchu. Hezčí Kia podle nás nikdy nevznikla.
20.10.2017, Martin Müller
Kia Stinger GT SEMA od WCC

Před pár dny jsme tu měli čtveřici Focusů, o jejichž představení na svátku tuningu SEMA se zasloužila samotná divize Ford Performance. Ford ale není jediným výrobcem, který chce tuningovým fanouškům ukázat, kam až jde s jeho modely zajít. O něco podobného se totiž bude snažit i Kia, která pro tuto příležitost zvolila vůbec nejpovolanějšího úpravce, společnost West Coast Customs. Ve WCC jsou opravdovými mistry tuningu a vozy k úpravám na zakázku k nim dávají ty nejznámější světové celebrity.

Wide-body Kia

A co vzniklo ze Stingeru GT? Trvalo to přes tři týdny, ale výsledkem je brutální stroj, který ani náhodou nezapadá do běžných škatulek. Stinger obléká brutální karbonový kit, doplňky z leskle černého laku, ale především je tu o 7 centimetrů rozšířená karoserie s extrémně velkými 21palcovými ráfky od Forged Wheels, která celému dílu dodala úplně nový charakter.

Kia zároveň dodává, že ve West Coast Customs nezapomněli ani na interiér, a že se ještě rozhodně máme na co těšit. Protože nás však automobilka chce pořádně nalákat, byla prozatím zveřejněna pouze jediná fotografie a další vzniknou až v momentě, kdy bude model vystaven. Jistě se s ním tedy v budoucnu ještě přihlásíme. Bude na co se dívat!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama