Novinky
Úchvatný koncept kombíku Kia odhalil tvary i jméno
Před dvěma dny jsme se vás ptali, který výrobce by tak krásný koncept mohl mít na svědomí. Dozvěděli jsme se toho dost, správnou automobilku však tipovalo jen málo z vás. Tvůrcem daného konceptu je automobilka Kia a spolu s novými fotkami už konečně víme, jak se bude jmenovat.
8.9.2017
Kia Proceed Concept profile

Tato nádhera se ukáže už příští týden na autosalonu ve Frankfurtu a její tvůrci se konečně nechali slyšet, čeho je daný koncept předobrazem. Původní fotografie zadních partií napovídala, že Kia chystá velký shooting brake, který by útočil v kolbištích vyšší střední třídy. Koncept je ale nakonec výrazně menší a jmenuje se jednoduše – Proceed Concept.

Má tak jít o vizi předpovídající budoucí generace modelu Kia Ceed. Připomeňme si, že automobilka již model Proceed nabízela, byť psaný Pro_Cee’d, a to v obou předchozích generacích populárního hatchbacku.

Kia Proceed Concept 1
Kia Proceed Concept 1
KIA

Útok na špičku

Nyní však půjde o jasný útok na vrchol třídy, kterého se dočkáme již v následujících třech letech. Smyslný design je totiž mocným hybatelem, a je to právě on, který většinu zákazníků nakonec přesvědčí. Tak snad se ve Frankfurtu ještě něco nového dozvíme. Zatím se můžete pokochat novými fotografiemi.

Kia Proceed Concept 2
Kia Proceed Concept 2
KIA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama