Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Zprávy
Tohle nečekal! Prchajícího motorkáře "sestřelila" žena kabelkou
Rozkaz, ten zněl jasně. Diverzant na motorce nesmí projet za žádnou cenu! A když si policisté s prchajícím zločincem zjevně nevěděli rady, tak se odvážná chodkyně rozhodla jednat na vlastní pěst.
14.6.2017
Policejní honičku ukončila žena s kabelkou.

Většinou to bývá přesně naopak. Nic netušící žena jde po chodníku, když se přiřítí motorka, zloděj jí vytrhne kabelku z ruky a zmizí v dáli. Jenže tahle rázná dívka nebo paní vykonala symbolickou pomstu za všechny ukradené kabelky. Když se k ní po chodníku vysokou rychlostí přiblížil motorkář s houkajícím policejním autem v zádech, neváhala ani vteřinu a prchajícího jezdce dokonale zaskočila přesně mířeným úderem kabelky.

A protože jak každý muž ví, většina ženských kabelek obsahuje desítky nepochopitelných věcí včetně jedné nebo dvou cihel, motorkář se okamžitě poroučel k zemi. Sice se pak ještě pokoušel znovu nasednout a ujet, to už však u něj byl policista, který ho poslal k zemi podruhé.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama