Novinky
Tohle je Škoda Fabia! Luxusní interiér stál víc než celé auto
Když se řekne luxusní, nikdo si asi nevzpomene na Škodu Fabia. Jenomže jedna polská tuningová společnost udělala z obyčejného interiéru Fabie něco, co může konkurovat těm nejdražším značkám.
17.10.2016
Tohle je Škoda Fabia! Luxusní interiér stál víc než celé auto

Jmenují se Carlex Design a jejich práci už od nás znáte. Tentokrát se vrhli na Fabii a udělali z jejího interiéru přehlídku luxusu a sportovní elegance. Její standardní interiér vzal za své a místo něj najdeme kožené a anatomicky laděné sedačky či kůží obšitou palubní desku.

Kolem té nejjemnější hověziny se ale točí prakticky celý interiér. Svůj kabát dostala i středová konzole, řadicí páka, dveřní panely nebo kryt ruční brzdy. To vše navíc disponuje kontrastním červeným obšitím, které celý interiér krásně rozsvítilo. Vše pak doplňují okřídlená loga a nápis Birdman, která jsou vyšitá na opěradlech. Jediné, co úpravce ponechal v sériovém stavu, je černě lakovaný dekor palubní desky a béžový strop.

Celkovou cenu úpravce neprozradil, ale víme, že je vše dělané na konkrétní zakázku některého ze zákazníků. Ten tak touto úpravou minimálně zdvojnásobil cenu auta. Vždyť základní cena Fabie je zhruba 237 tisíc korun. Navíc podle dostupných informací je jedinou úpravou této konkrétní Fabie jen nový interiér. Exteriér i pohonná jednotka prý zůstaly sériová.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama