Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Zprávy
Škoda Fabia se začíná odhalovat
Nová, tedy už třetí generace Škody Fabia se začala odhalovat. Po technických informacích přichází první fotka – zatím ale jen světlometu.
13.8.2014
Škoda Fabia III - světlo

Tak na nás bude nová Škoda Fabia koukat. Tohle jsou její nové světlomety. Mají integrovaný diodový pásek pro denní svícení. Také odhaluje, že blinkry budou i v zrcátkách. Jak to víme? Protože čelní blinkry jsou příliš blízko ke středu vozu, aby byly znatelné i z boku.

A co dalšího Škoda Fabia nabídne? Třeba to, že nejúspornější model Greenline půjde proti proudu a místo dvanáctistovky nabídne čtrnáctistovku v naftě. Ovšem, bude to opět tříválec. Bude mít stop-start systém a i díky němu by mělo auto spotřebovat v průměru jen 3,1 l na 100 km. A co dalšího bude v nabídce? Tak třeba dva litrové tříválcové motory s výkony 44 a 55 kW a dva čtyřválcové 1.2 TSI (66 a 81 kW). Tříválec 1.4 TDI bude mít hned tři výkonové verze – 55, 66 a 77 kW.

AKTUALIZACE:

Právě vyšla ven druhá fotka - pravý přední roh vozu.

Škoda Fabia - detail 2 Foto: Škoda

Škoda Fabia - detail 2, Foto: Škoda

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama