Novinky
Síla emocí. Superauta dělala radost nemocnému chlapci ze Slovenska
Z médií často slýcháme o případech, kdy majitelé superaut jednají arogantně, povýšenecky a není s nimi rozumná řeč. Pravdou ale je, že házení lidi do jednoho pytle je vždycky chyba. Zatímco jeden majitel může být arogantní nadutec, ten druhý bude pokorný a přátelský. Přesně jako tahle parta.
8.11.2017, Martin Müller
Chlapec v Nissanu GT-R

Majitelé superaut z České republiky i Slovenska se spojili pro dobrou věc. Malý Maťko si před lety vyslechl strašnou diagnózu - trpí nevyléčitelným syndromem Louis-Bar označovaným také zkratkou AT, který ve zkratce znamená, že se kvůli neurodegenerativním změnám časem přestane hýbat a přestane mu pracovat svalstvo. I tato nemoc se ale dá alespoň mírnit a jedním z nejúčinnějších léků je radost. Čistá radost, která 11letému organismu dodá potřebnou sílu.

Maťko už od kolíbky miloval auta a vždy si přál zažít, jaké by to bylo sedět v opravdovém bouráku. A tak se kvůli němu sešla početná řádka majitelů drahých aut, která má na paměti, že jejich vozy jsou tu především od toho, aby rozdávaly radost. K vidění tak byly například modely jako Ferrari 458 Italia, Nissan GT-R, BMW divize M a spousty dalších. Jak to dopadlo a měl Maťko pořádnou radost? Jen se podívejte...

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama