Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Zprávy
Rus rozmáčknutý teréňákem si odkráčel pro čepici
Když vás srazí Toyota Land Cruiser, nemáte moc šancí na přežití. Když vás přimáčkne k jinému vozu, asi to váš anděl strážný vzdá. Ne však v Rusku.
8.4.2015
Přimáčknutý Rus

To, jakou těžkou práci mají strážní andělé v Rusku nebo v Číně, jsme vám už mnohokrát ukazovali. Dnes vám představujeme dalšího supermana ze země, kde lahev vodky v krvi znamená akceptovatelný zbytkový alkohol. A jestli ho neměl tenhle muž, tak netušíme, co mu pomohlo na nohy.

Na silnici zůstal stát vůz. Normální člověk z něj co nejrychleji uteče, když předtím dal za něj do dostatečné vzdálenosti výstražný trojúhelník. Ne však tento člověk. Ten se postavil za auto a čekal. Těžko říct na co. Každopádně bylo jen otázkou času, kdy se najde někdo méně pozorný a udělá to, co se skutečně stalo. Řidič velké terénní Toyoty ho totálně rozčísl o kufr jeho vozu. Víko se prohnulo do opravdu velkého úhlu. Muž upadl na zem a… Pak vstal a došel si pro čepici. Nebyl v pořádku, to bychom kecali. Ale představa, že nás rozšmelcuje něco tak ohromného, jako je Land Cruiser o další tvrdou překážku, asi bychom nebyli schopni ani říct své jméno, natož ještě vstát a po svých se vydat hledat čepici.

Nehoda v Číně

Zdrogovaný řidič Mercedesu přejel šest aut a utekl

Nesmrtelný Číňan

Nesmrtelný Číňan pod čtrnáctikolovým náklaďákem

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama