Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Zprávy
Rozlícený majitel BMW rozmlátil kladivem své auto za 3,3 milionu

Pormoseni Hadi je původem Íránec. Pak se ale dostal do Itálie, kde úspěšně podniká, a tak si může dovolit koupi auta za 3,3 miliónu. A ne jednoho. Jenže když má někdo peníze, asi není úplně spokojený s tím, když u tak drahého auta mu neustále něco drnčí v interiéru, divně hlučí motor nebo se auto škube při přeřazování. Bohužel italské autoservisy asi byly velmi laxní v přístupu k tomuto zákazníkovi. Neustále mu auto „opravovaly“ a neustále byly problémy.

A tak Pormoseni Hadi napsal do centrály BMW. Bohužel se také nic nestalo. BMW mlčí. A tak mlčel i Pormoseni Hadi a společně se svým kamarádem přijeli minulý podzim na výstaviště ve Frankfurtu nad Mohanem, kde se zrovna konal velký autosalon a tady to auto demonstrativně rozmlátili kladivy.

Březen – autosalon v Ženevě – a zase to samé. Pormoseni Hadi s kladivem v ruce rozbíjí další BMW M6 před areálem autosalonu.

Moc to nechápeme. V Itálii asi musejí mít asi hodně špatné autoservisy a Hadi musí mít BMW moc rád, když se prostě aut nezbaví a nepřesedlá na jinou značku…

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama