Novinky
Poznáte, z jakých aut je složená tahle příšerka?
Takzvané rat rody jsou bláznivé přestavby aut, které se volně inspirují tvary klasických amerických sporťáků ze 40. nebo 50. let. Bývají dlouhé, nízké a záměrně ošuntělé. I v téhle divoké kategorii se však dá vyniknout.
13.6.2017
Divoký rat rod vznikl spojením dvou legendárních aut.

Těžko říct, jak majitel přišel právě na tento nápad. Možná vždy toužil mít v garáži klasické Porsche a zároveň i terénní Jeep, ale protože má místo jenom pro jedno auto, rozhodl se spojit obojí dohromady. Výsledkem je to, co vidíte na obrázku. Zadní část auta tvoří karoserie z Porsche 911, která zřejmě pochází z první poloviny 90. let. Před ní se táhne dlouhá kapota s velkým osmiválcem a maska ze starého Jeepu Wrangler. Kombinace je to opravdu... nečekaná.

Kola jsou vytažená široko za blatníky a vypadají jako z nějaké větší dodávky. Z jakého auta pochází podvozek bohužel nevíme, tak jako tak byl ale vydatně přepracován a snížen, aby auto získalo ten správný vzhled sportovního rat rodu. Jen se pořád nemůžeme rozhodnout, zda je tento stroj tak ošklivý, až je vlastně hezký, nebo je prostě jenom ošklivý. Možná bychom raději měli obě auta zvlášť...

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama