Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Zprávy
Podívejte se na přípravu kalendáře s legendárními škodovkami
Tak jako každý rok touto dobou, i letos v létě se chystal báječný kalendář partičky jménem ŠKODAteam. I ten pro rok 2018 bude nabitý legendárními auty značky Škoda, ke kterým navíc přibudou čtyři sličné modelky.
20.8.2017
Podívejte se na přípravu kalendáře s legendárními škodovkami

Fotilo se na několika místech republiky včetně i v létě chladného podhůří Krkonoš v Harrachově. K pořízení snímků stačil týmu jediný víkend, za který se před objektiv několikrát postavila čtveřice modelek v podání Zdeňky, Kláry a Lucky a Vandy. Aniž bychom jim jejich sličnost chtěli upírat, nás přeci jen víc zajímají ty krásné staré škodovky.

Nejzajímavější je možná Škoda 1203 ve verzi karavan kde prý část týmu i přespala. Krásná je ale i stará Felicia ve verzi kabriolet nebo Felicia Fun, tedy výrazně žlutý pickup, který dnes stojí malé jmění. Ostatně, ŠKODAteam ve svých kalendářích už ukázal že ví, co zaujme a na co se bude pro příštích dvanáct měsíců hezky dívat.

Kalendář bude slavnostně představen v sobotu 16. září na srazu vozů Škoda v Běšinech. Pokud ale chcete, můžete si ho už nyní objednat v předprodeji za výhodnější cenu 170 Kč, a to na této adrese.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama