Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Zprávy
Podívejte se na nejvyšší luxus v autě
Už jsme vám ukazovali několik zajímavých interiérů aut. Teď se podíváme do Cadillacu od Lexani Motorcars, kam dali to opravdu nejšpičkovější audio-video vybavení a to všechno do pozlacených rámečků.
1.1.2015
Lexani Concept One Curve - Obrázek 1

Zvenčí je to obyčejný Cadillac Escalade 2015. Snad až na tu bouli na lyžinách na střeše. Ale to spousta lidí přehlédne, protože tak vysoko ani nedohlédne. Uvnitř je to ovšem o něčem jiném. Firma Lexani Motorcars, která se zaměřuje na ty nejbohatší z nejbohatších a vybavuje auta tím nejlepším, co na trhu je, sem dala opravdovou špičku z různých oborů. Vznikl Lexani Concept One Curve.

Tak například ve stěně dělící prostor pro cestující a řidiče je 48palcová 4K Smart TV. Stena i s televizí je samozřejmě elektricky stahovatelná. Pak je tu Apple iPad Air II, Control4 doteková obrazovka, která ovládá prakticky vše v autě, až na volant. Je tu satelitní televize a internet, bezpečnostní kamery s vlastními obrazovkami, Mac Mini, ambientní LED osvětlení, videokonferenční systém a samozřejmě hromady kůže (zajímavé je, že pochází z Evropy), dřeva a kovu, který je navíc potažený 24karátovým zlatem.

 

Firma ve své zprávě zdůraznila, že nejde o maximum, co se dá do auta dát. Všechno je možné. Stačí si vybrat a vlastně nic není nemožné. Tady se prý nehraje na množství, ale na kvalitu.

Mercedes-Maybach S

Nejluxusnější z nejluxusnějších Mercedesů

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama