Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Zprávy
Osmiválcový pickup ze 60. let prošel fantastickou přestavbou
Takhle to má vypadat! Citlivě zrenovovat, vrátit původní lesk a ještě přidat moderní techniku a výkonnější motor. Až se jednou přestěhujeme na venkov, přesně tímhle autem chceme jezdit.
1.6.2017
Zrenovovaný a vylepšený Dodge D100  z roku 1965.

Dodge vyráběl sérii pickupů s označením D od roku 1961 až do začátku 90. let, kdy nastoupila série dodnes prodávaná jako Ram. Tento konkrétní vůz pochází hned z počátku výroby, konkrétně z roku 1965. Nyní je po kompletní přestavbě, kdy bylo auto rozebráno doslova do šroubku a znovu složeno tak, že výsledná kvalita zpracování, slícování a všech materiálů předčí i původní nové auto. Navíc se pod kapotu místo původního motoru nastěhoval větší osmiválec 6,7 litru od BluePrint Engines.

Působivá kola se jmenují U.S. Mags Heavy Artillery a mají rozměr 18 a 20 palců. Nad nimi je zcela nový vzduchový podvozek Ridetech. Vnější lak kombinuje odstíny The Mineral Gray a Matte Tectonic Silver, v interiéru pak najdete prvky z kravské kůže odkazující na klasický životní styl amerického venkova. Z moderní výbavy přibyla také klimatizace.

Celá tahle nádhera se momentálně nachází v majetku RK Motors Charlotte, za 95 tisíc dolarů však může změnit majitele. To je v přepočtu skoro dva a čtvrt milionu korun. Není to málo, vůz je však světový unikát, který nemá příliš obdoby. Mít peněz na rozdávání, udělali byste si radost?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama