Novinky
Nejdrsnější motorkářský závod dokončilo 5 jezdců z 500
Další díl nejdrsnějšího motorkářského závodu světa skončil. 2015 Erzberg Rodeo Red Bull Hare Scramble dokončilo v časovém limitu čtyř hodin jen pět soutěžících.
13.6.2015
Erzberg Rodeo 1

Je to asi to nejdrsnější místo pro motorkáře. Už jen ten začátek – vyjet neuvěřitelně příkrou stěnu jednoho kamenolomu. Tady to bylo síto nejrychlejší. Namachrovaní motorkáři tu popadali jako hrušky.

Ale to nebylo všechno. Letošní soutěž byla delší o 35 kilometrů. Jezdilo se bahnem, vodou, do strání i z nich dolů. Nakonec vyhrál týmový duch. V cíli se totiž objevily hned čtyři jezdci zároveň, kteří si po cestě museli pomáhat. Cílem tedy společně projeli Andreas Lettenbichler, Alfredo Gomez, Graham Jarvis a loňský vítěz Jonny Walker. Za chvíli se pak objevil Mario Roman Serrano, který čtveřici doplnil. Pak už nikdo. Čtyři hodiny uběhly jako voda a nic…