Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Zprávy
Nejdražší výfuk světa stojí jako rodinné auto
Za 727 000 Kč můžete mít třeba Škodu Octavia Combi 2.0 TDI v nejvyšší výbavě Laurin&Klement nebo jeden výfuk. Ale ne ledajaký. Je to výfuk na nejrychlejší auto světa.
15.2.2015
Výfuk Bugatti

Sériový výfuk na Bugatti Veyron Super Sport Vitesse a Grand Sport Vitesse asi nebude úplně nejlevnější, ale my se teď zaměříme na výfuk od firmy Quicksilver Exhausts, tedy tuningového výrobce specializujícího se na ty nejlepší vozy. A když nejlepší, tak Bugatti nesmělo chybět.

Jejich nejnovější dílko pro výše uvedené Bugatti má dvě verze – základní ocelové stojí 11 200 eur (304 tisíc korun) a to opravdu špičkové z titanu pak 26 760 eur. V přepočtu tedy téměř 727 tisíc korun.

Utopené Bugatti

Bugatti v jezeře byl pojistný podvod

 

Jen máme starost, kolik těch výfuků prodají. Ne tak kvůli ceně, vždyť ten, kdo si koupil Bugatti Veyron, nejrychlejší a nejdražší sériové auto světa, ten už asi bude mít i na to, aby si koupil takové výfuky třeba tři. Jenže spíš je problém v tom, že Bugatti Veyron Super Sport Vitesse a Grand Sport Vitesse není zas tak úplně velká sériovka a vyrobilo a prodalo se jich jen pár.

Ale podívejte se na video a ohodnoťte, jak moc se vám líbí zvuk vozu s tímto výfukem.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama