Novinky
Motorkář ujížděl policii skrz obchoďák
Dnes tu máme pro vás záběry jak z akčního filmu. Ve městě Surrey v Britské Kolumbii prchal před policií zločinec na chopperu. A aby jim utekl, vzal to prostě skrz obchoďák.
18.3.2015
chopper v ochoďáku

Tohle vídáme v akčních filmech, třeba s nesmrtelným Chuckem Norrisem (víte, že nedávno slavit 75 let?). Ale že by někdy někdo v obchoďáku narazil na motorkáře, jak sjede jezdící schody, proplete se mezi obchody a pak vyjede druhou stranou, to asi ne. Přesto se to stalo 20. února. Co tomu předcházelo, to bohužel nevíme. Každopádně se za něj nejdřív pověsilo hned několik policejních aut i vrtulník. A aby je všechny setřásl, vjel do obchodního centra, které je postavené celé v podzemí.

 

Jenže to se nelíbilo ochrance, takže se ho snažila lapit také. Jak je vidět ze záběrů, byla mu blíže než skutečná policie. Ani tady prostě nešlo seskočit z motorky a utéct. Takže mu nezbylo, než vyjet zase ven a pádit pryč po dálničních nadchodech. A to byla asi chyba. Kdyby vyjel ven nějakým východem, patrně by se schoval v nějaké koloně. Jenže motorkář na pěším nadchodu se těžko ztratí. A tak vrtulník pokračoval ve sledovačce.

Prý ho chytili, když zastavil. Co udělal a jak to dopadlo, to bohužel nevíme.