Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Zprávy
Motor, kde 133 000 km nebyl měněn olej
Víte, jak vypadá motor, ve kterém nevyměníte olej? Špatně. Doženeme to ad absurdum a ukážeme vám, co se stane, když si jej nevyměníte nikdy.
23.3.2015
Výměna oleje - hlavní

Nekamenujte nás, když si budete myslet, že to je blbost, že to je fake apod. Jak jsme nakoupili na TDI fóru, tak prodáváme.

Tady uživatel Dannyboy zprostředkoval fotografie motoru Audi TT 3.2, konkrétně hlavy motoru, jak vypadá po 133 000 km (83 000 mil) bez výměny oleje. Ano, čtete správně. Vůbec žádná výměna oleje. Když si vezmete, že majitel by měl vyměňovat v motoru olej každých 15 000 km, tak tady asi hodně ušetřil. Bohužel ale asi jen do té doby, než navštívil právě tento servis.

Výměna oleje Foto:

Ovšem kde byl, když jej zvali ke garančním prohlídkám, kde zákonitě tento problém museli řešit, to nevíme. Jisté je, že tenhle ropný med už nemohl mazat pěkně dlouho, a jak vypadal filtr, nechceme ani vědět.

Každopádně poučení pro vás – ani oleje longlife nejsou věčné.

Výměna oleje Foto:

Výměna oleje Foto:

 

Zdroj: TDIforum

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama