Novinky
Ještě luxusnější. Mercedes-Benz GLS Grand Edition
Nestává se často, aby nová třída GLS nepřišla někomu dostatečně okázalá. Vůz s hmotností vysoko přes dvě tuny a rozměry menšího obydlí je skutečnou výkladní skříní luxusních SUV. Mercedes ale přesto zapracoval na nové edici, která GLS posouvá ještě dále.
6.10.2017, Martin Müller
Mercedes-Benz GLS Grand Edition 1

Za edici Grand Edition zaplatíte v součtu 8200 eur (211 847 Kč), díky čemuž se vám GLS odvděčí ještě vyšším luxusem. Nový paket jde ale rozdělit na interiérovou a exteriérovou část, přičemž obě půjdou připlatit zvlášť. A v čem je tedy Grand Edition tak zvláštní?

Z vnějšku se upravený Mercedes vlastně ani moc nevymyká. Vnější paket za 2300 eur (59 420 Kč) přidává zajímavější 20palcová kola s desetipaprskovým designem, černě a stříbrně lakované doplňky a nechybí samozřejmě ani štítky s příslušným označením.

Jen ta nejlepší kůže

Uvnitř je ale situce o mnoho zajímavější. Za sadu Grand Edition v interiéru vás sice Mercedes požádá o 5900 eur (152 427 Kč), za ně se vám však dostane nového ambientního podsvětlení, nově prošitých sedadel v designu Budapest nebo palubní přístrojové desky s jemnou kůží nappa. Dále jsou však k dispozici také velurové koberečky v hnědém odstínu espresso a k dispozici máte na výběr i z několika nově přidaných hnědých odstínů, které mohou použity napříč celým interiérem.

Nový paket je k dispozici pro verze GLS 350d, GLS 400 a GLS 500 a kromě jiného jej můžeme vnímat také jako rozlučku se současným modelem, na který budeme nyní vzpomínat s ještě větší úctou a respektem. Příchod nového GLS se totiž nezadržitelně blíží.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama