Novinky
Ještě ani nevyjelo a už je stažené z prodeje. Ferrari 812 Superfast má vážné problémy
Všichni milionáři, kteří se nemohli dočkat neuvěřitelné atmosférické bestie od Ferrari, mají zatím smůlu. Problémy modelu 812 Superfast zjevně nejsou vůbec malé, protože z prodeje jsou staženy úplně všechny vozy.
3.8.2017
Ferrari 812 Superfast

O 812 Superfast se mluví jako o staronovém Ferrari. Značka převtělila nejmodernější technologie do klasického receptu na supersport a výsledek ohromil celý svět. Aby také ne, vždyť má vpředu uložený dvanáctiválec o objemu 6,5 litru, který výhradně na zadní kola posílá 800 koní výkonu a 718 Nm točivého momentu. Žádné přeplňování, žádné hybridní pohony. Prostě jen čistá esence výkonu a síly s názvem Ferrari. Všimlo si toho velké množství zákazníků, protože prý byla vyčerpaná výrobní kvóta až do roku 2020. Radost u Ferrari, ale nakonec i u zákazníků bohužel vydržela jen chvilku.

Před několika týdny přišel z Maranella příkaz všechna auta okamžitě stáhnout z prodeje. Staženy musely být všechny předváděcí vozy, ale i těch pár kusů, které už měly své majitele. Problém by dle všeho měl být na přední nápravě, ale samozřejmě nikdo nechce konkrétně říct, jaký. O žádnou maličkost ale jistě nepůjde. Pokud by to bylo lehce opravitelné a ne moc nebezpečné, zvládlo by se to svolávací akcí do příslušných servisů. Takto se všechny 812 Superfast vrací do továrny.

Jak dlouho bude zákaz prodeje trvat, kdy se již prodaná auta vrátí svým majitelům a kdy se dočkají ti, kteří mají objednáno a zaplaceno, zatím nikdo neví. Ferrari se ke všemu odmítá vyjádřit a zatím dělá mrtvého brouka. Na oficiální vyjádření si tak musíme počat, ale už teď jsme zvědaví, co se za takovou velkou akcí schovává.  

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama