Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Zprávy
Jediný a jedinečný supersport zachycen v Dubaji
V Dubaji byl zachycen vůz, který nikde jinde nenajdete. Je to na zakázku vyrobený vůz Mansory La Revoluzione. Kdo by myslel, že to je tuning, dost by se mýlil.
31.12.2014
Mansory La Revoluzione

Ano, auto vychází z Ferrari F12 Berlinetta, ale bylo kompletně přestavěno na one-and-only car. Nic stejného nikde na světě nepotkáte. Nic podobného nikdo nemá. Je to unikát se vším všudy, který má s původním Ferrari společných jen pár dílů, jako jsou světla.

A co má pod kapotou? Podle informací serveru 4WheelsofLux je to vidlicový dvanáctiválec bi-turbo, který produkuje výkon 1200 koní (882 kW) a točivý moment 890 N.m. Z 0 na 100 km/h má auto zrychlit za 2,9 sekundy a maximální rychlost je 370 km/h.

Je vidět, že u Mansory udělají na přání opravdu všechno. Vždyť jsme tady nedávno měli článek s několika jejich výtvory, jako byl žluto-zelený Rolls apod.

Barevné kreace Mansory - hlavní

Kanárkový Rolls – budou vás bolet oči

 

Zdroj: 4WheelsofLux

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama