Novinky
Jak hoří Porsche
Víte, jak to vypadá, když hoří Porsche? Asi podobně, jako jakékoli jiné auto. Jen hoří odzadu a špatné pocity majitele mají víc nul.
11.3.2015
Hořící Porsche 0

To, že Porsche hoří celkem snadno, jsme se už jednou přesvědčili. Dokonce se o tom přesvědčili i technici od samotné firmy a skončilo to největší ostudou pro značku Porsche za posledních padesát let. Všechna prodaná Porsche 911 GT3 poslední generace musela dostat nový motor, a to kvůli vadnému šroubu na ojnici.

 

Nedávno na parkovišti nedaleko americké redakce Hot Rod Magazine začalo hořet jiné Porsche. A co čert nechtěl, jeden spolupracovník redakce tam byl a natočil video a pěkně to i nafotil. Jednalo se o Porsche 911 Turbo S, který byste u nás koupili za 5 555 000 Kč. Asi se budete divit – ale tohle byla totálka.

Hořící Porsche 1

 

No a další smažení Porsche – tentokrát bez více podrobností. Video ukazuje Porsche 911 ve velmi špatném stavu – zcela očividně je po nehodě, protože má vystřelené airbagy, zadní nárazník je zničený apod. A autor videa chtěl asi dokázat, že motor to všechno vydržel bez úhony. No, nevydržel. Po nastartování…

Hořící Porsche 2