Novinky
I v Evropě umíme dělat fantastické srazy superaut
Na podobné akce, jakou vám dnes představíme, jsme zvyklí spíše třeba z Dubaje nebo Velké Británie. Ale i blíž k našim hranicím se najde pěkná kupa majitelů těch nejzajímavějších aut, jaká kdy jezdila po silnicích.
8.6.2017
Supercars Sunday

Osobně si myslíme, že evropská akce s názve Supercars Sunday dokonce strčí všechna ta dubajská setkání do kapsy. A s přehledem! Vše se odehrálo na okruhu TT Circuit Assen v Nizozemsku, kam se sjelo neuvěřitelné množství více či méně obvyklých supersportů. Nejde jen o statickou výstavu. Všechna ta skvělá auta po okruhu průběžně krouží a jejich majitelé se v dobrém špičkují ohledně toho, kdo že přijel tím nejzajímavějším exponátem.

Upřímně nevíme, jestli v tomto případě vůbec jde vybrat to jedno jediné, nejlepší a nejzajímavější auto. Vždyť se na jednom místě potkaly skvosty jako Ferrari LaFerrari, Porsche 918 Spyder, několik různých Bugatti, McLaren P1 GTR, Mercedesy AMG, klasické 911 nebo Koenigsegg Agera RS Prototype, který najdete níže ve videu. Uznejte sami, že vybírat favorita je zatraceně těžké. Ale pokud vy máte jasno, dejte nám vědět v komentářích na Facebooku!