Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Zprávy
Hyundai Kona zná českou cenu. Mnoho nestojí
Vozy kategorie SUV jsou všude a hlad po nich neustále roste. I Hyundai tak do svého portfolia přidává další malé SUV, které sice není lepší než klasický model i30, zákazníci si ale takový vůz žádají. Kolik bude stroj s roztodivným výrazem stát?
20.10.2017, Martin Müller
Hyundai Kona

Hyundai by novou Konu nejraději viděl mezi mladými rodinami a u řidičů s klidnějším temperamentem, kteří ocení snadnější nastupování. Cenu tak výrazně přizpůsobil jejim potřebám. Nejlevnější model bude stát 399 990 Kč a už v základnu nabídne bohatou výbavu. K dispozici bude jak přeplňovaný motor o objemu jednoho litru, tak čtyřválcová šestnáctistovka s ověřenou technikou. Později přibude také šestnáctistovkový turbodiesel.

Zajímavý poměr ceny a výbavy

Zákazníci budou mít na výběr ze tří výbavových provedení, přičemž pro všechny je připravena standardně dodávaná 5letá záruka. V rámci vstupu na český trh pak Hyundai připravil také limitovanou akční nabídku s názvem Best of KONA. V té zákazníci dostanou motor 1.0 T-GDI 120 s výkonem 88 kW, manuální šestistupňovou převodovku, automatickou klimatizaci, automatické světlomety, sadu bezpečnostních asistentů a spoustu dalšího. Zaplatí za ni 459 990 Kč.

Pro majetnější zákazníky je připravena verze Premium s motorem T-GDI o výkonu 130 kW, pohonem 4x4, sedmistupňovou dvouspojkovou převodovkou, 18palcovými koly, navigací a řadou luxusních prvků. Za Hyundai Kona Premium, do kterého není potřeba už nic připlácet, zaplatíte 729 990 Kč.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama