Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Zprávy
Hasiči zasahující u nehody uveřejnili fotografie havarovaného BMW i8
Neexistuje asi nikdo, kdo by neslyšel o nehodě policejního BMW i8. Až doposud ale bylo vydáno tvrdé informační embargo, kvůli kterému jsme neměli zatím možnost vidět, jak vůz vlastně po nehodě vypadal. Až doposud.
23.6.2017
Policejní BMW i8

A není to úplně hezký pohled. Fotografie nejspíše pořídili sami hasiči těsně po nehodě a uveřejnil je facebookový profil ČT24. Nejsou moc kvalitní, nicméně je na nich alespoň trochu vidět poškození rychlého, drahého a stylového auta. Podle dostupných informací zveřejnění fotografií dlouhé týdny blokovala Generální inspekce policejních sborů, která ovšem nakonec povolila.

Uveřejněno bylo jen několik fotografií, které byly pořízené za tmy. I přes špatnou kvalitu je na nich vidět velké poškození celé přední části auta. Je tak možné, že za své vzala i přední náprava a řada úchytů a držáků. Vše tak nasvědčuje vysoké rychlosti, která nehodě předcházela a o které se spekuluje.

Ještě dodáme, že nehoda se stala koncem května v Brně-Chrlicích. V autě seděl kromě policisty, který řídil, také hradní protokolář Vladimír Kruliš. Oba byli těžce zranění, nicméně Kruliš byl před několika dny propuštěn do domácího léčení.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama