Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Zprávy
GALERIE: Prohlédněte si auta z nového Jamese Bonda
Už příští týden má premiéru nová bondovka Spectre. A opět to bude velká přehlídka britských automobilek. V akci se předvedou Jaguary, Land Rovery, Range Rovery i ikonický Aston Martin.
22.10.2015
Aston Martin DB10 Jamese Bonda

Filmová série o Jamesi Bondovi má odjakživa silný vztah k výjimečným autům. Krásné sporťáky jsou součástí životního stylu agenta 007 úplně stejně, jako krásné ženy. Luxusní limuzíny a obrněné offroady zase milují jeho protivníci. A diváci, ti samozřejmě očekávají také pořádné automobilové honičky. Ideální šance pro britské automobilky.

Protože James Bond symbolizuje vše britské, je kompletně britský také vozový park nového filmu. Ostatně Aston Martin vyrobil speciálně pro Spectre sérii deseti kusů vozu DB10. Ten se do běžného prodeje nikdy nedostane a Bond tak navždy bude jeho prvním a jediným majitelem.

DB10 trailer

VIDEO: James Bond ukázal nádherný Aston Martin DB10

Podobně výjimečný je také Jaguar C-X75, který je zase automobilovou zbraní Bondova úhlavního protivníka. Zároveň vznikly i speciální osvalené verze Land Roveru Defender nebo Range Roveru Sport. Ty už na první pohled budí patřičný respekt.

Pravda, většina britských automobilek už z hlediska vlastnické struktury není doopravdy britská. To ale nic nemění na tom, že jejich vozy stále mají velké charisma a styl. Právě Jaguar, Land Rover nebo Aston Martin dělají jedny z nejúžasnějších aut současnosti a my se nemůžeme dočkat, až je uvidíme v akci. Tady je první ochutnávka.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama