Novinky
Fotky nového Mercedesu CLS unikly a budí vášně
Den před světovou premiérou jsme svědky dalšího úniku. Tentokrát je na pořadu zbrusu nová generace Mercedesu CLS. Současný model už na nástupce čekal jako na smilování, ale je právě toto správná cesta?
28.11.2017, Martin Müller
Mercedes-Benz CLS 2018 únik 1

Elegantní čtyřdveřové kupé od Mercedesu bylo již od počátku existence červeným hadrem pro všechny kritiky. Šlo totiž o značně kontroverzní auto, které se líbilo jen části zákazníků. Druhá generace vášně zdánlivě uklidnila, zvláště v AMG paketu a na pořádných kolech jde i dnes o pořádný kus auta, za kterým je snadné se nevědomky otočit. Pokud se budeme bavit o modernizované verzi, platí to dvojnásob. Jenže teď je zděšený pokřik zase zpátky.

S kritikou nepospíchejme

Uniklé fotografie nového CLS nejsou na světě ani pět hodin a už se množí názory, že tohle auto vážně není hezké. Obzvláště silnou palbu kritiky schytávají přední a zadní světla a mnohým hlasům prý připomíná první generaci po faceliftu, která dostala pouze hezčí interiér. To si ovšem zrovna nemyslíme.

Nový Mercedes CLS ještě nikdo kromě několika vyvolených naživo neviděl, a i přesto, že z fotografií nepůsobí kdovíjak agresivně (spíše trochu unyle), může být realita hodně jiná. A i kdyby nové CLS bylo tak trochu zvláštní, není to vlastně ve výsledku už od počátku jeho cílem? Vždyť je určeno lidem, kteří nežádají jen pohodlí, ale také trochu noblesy a jistou dávku avantgardy. A ukažte nám jiné luxusní auto této kategorie, které působí o tolik jinak než všechna ostatní.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama