Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Zprávy
Eva Samková a její tým budou jezdit v nových Toyotách
Česká reprezentantka ve snowboardcrossu Eva Samková si v úvodu ledna převzala nový hybridní vůz Toyota RAV4. Český snowboardcrossový tým od Toyoty dostal na roční využívání nový model Proace.
4.1.2018
Eva Samková Toyota

Za celou sezonu tým najezdí okolo 80 tisíc kilometrů ve více než desítce zemí a stráví až tisíc hodin na cestách.

Eva Samková i celý tým vozy využijí nejen při cestách na závody po Evropě, ale také v rámci České republiky. Eva se po téměř třech týdnech od zranění ramene vrací naplno k tréninku.

“Žádné překvapení. Moje ramena to na mě prostě zkoušejí, mám je pod kontrolu. S trenéry jsme upravili trénink, žádné dlouhé vánoční poleženíčko se nekonalo. Dva týdny cvičím, stihla jsem běžky, prkno, makám v posilovně, díky tomu všemu tak moje manko není nijak velké. Takže smažte otazníky a myslete pozitivně,” hlásí po Vánocích optimisticky naladěná česká reprezentantka.

Kromě světového poháru a přípravy na olympijské hry čekají reprezentanty a trenéry také tradiční ČEPS kempy s dětmi, na kterých Eva Samková dozoruje výchovu nových nadějí snowboardcrossu. Na dvoutýdenním soustředění na Dolní Moravě vyroste i kopie olympijského startu z Koreje.

Těsně před svým odjezdem na Dolní Moravu stihla Eva Samková převzít nové auto. Eva jezdí již několikátou sezonu SUV modelem Toyota RAV4, nyní druhým rokem v hybridní verzi. Nový vůz Toyota převzal také snowboardcrossový tým, který využívá model Toyota Proace.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama