Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Zprávy
Důchodkyně straší řidiče fénem. Má dobrý důvod
Jean Brooks z Velké Británie nikdy asi nečekala, k čemu všemu se jí bude hodit obyčejný fén na vlasy. Díky němu totiž dokázala ve své ulici zjednat až nečekaný pořádek.
11.6.2017
Důchodkyně straší řidiče fénem. Má dobrý důvod

Ačkoliv to celé zní až bizarně, Jean má pro své chování důvod. Řidiči, kteří v místě jejího bydliště porušují maximální povolenou rychlost 30 mil za hodinu, jsou totiž nebezpeční jí i jejím sousedům. Stará paní se nechtěla dál dívat na to, jak s tím úřady nic nedělají, a proto přistoupila k poněkud svéráznému řešení.

Když kolem jejího plotu začali řidiči jezdit rychleji, než podle ní měli, stoupla si k plotu a mířila na ně fénem, který z jedoucího auta může připomínat radar. A světe div se, ono to funguje. Těžko říct, jestli řidiči zpomalují, aby si dotyčnou prohlédli, nebo si opravdu myslí, že má v ruce radar. Ale výsledky jsou i podle sousedů patrné na první pohled.

Ačkoliv dotyčnou už pár řidičů slovně napadlo, Jean se svým chování nehodlá přestat. Dokonce jeden z jejích sousedů má v plánu vyrobit si svou vlastní atrapu radaru, kterou chce řidiče ke zpomalení také donutit.

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama