Novinky
Dopaden. Agresivního řidiče BMW pomohla usvědčit veřejnost
Díky pomoci od veřejnosti dopadla policie muže, který v centru Prahy zaútočil na chodce. Řidič BMW X6 napadl kolemjdoucího poté, co si natáčel jeho arogantní jízdu proti předpisům. Hrozí mu až dva roky vězení.
14.6.2017
Dopaden. Agresivního řidiče BMW pomohla usvědčit veřejnost

Před několika týdny jsme vám říkali o nepochopitelném konfliktu, který se odehrál v Praze. Řidič černého BMW zde porušil několik dopravních předpisů a chodce, který ho při tom natáčel, napadl. Po napadení zbaběle sedl do auta, omezil dalšího řidiče a nakonec ujel. Policie po něm okamžitě vyhlásila pátrání, a to i přesto, že měla registrační značku jeho vozu.

Stalo se tak proto, že vůz byl psán na jednu pražskou firmu. Ta, ačkoliv ze zákona musí vést přesné záznamy o tom, kdo a kdy její vozy řídí, s policií odmítala spolupracovat. Dokonce se vymlouvala na osobu blízkou, což je právě u právnických osob absolutní nesmysl. Ano, i to je u nás možné.

Policisté proto neměli jinou a hlavně rychlejší možnost, než o pomoc požádat veřejnost. A vyplatilo se! Agresivní muž z videa byl poznán a policie tak konečně může stíhat konkrétní osobu. Podle dostupných informací by mělo jít o 33letého může ze zemí bývalé Jugoslávie, kterému v současné chvíli hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama