Novinky
Další stávka taxikářů proběhne už příští týden
Sdružení českých taxikářů, které stojí i za předešlými stávkami, oznámilo, že chystá další masivní protest proti aplikaci Uber. Ten by měl proběhnout nejspíše za týden. Konkrétní detaily sdružení ale tají.
6.11.2017
Další stávka taxikářů proběhne už příští týden

Podle zatím dostupných informací by měl velký protest proběhnout 15. listopadu, kdy sdružení vyzvalo taxikáře k brzkému rannímu setkání na pražském Strahově. Až teprve zde se mají řidiči taxi dohodnout, jak co nejlépe zablokovat dopravu a potrápit Pražany. Už po předchozím protestu totiž zástupce sdružení řekl, že taxikáři při dalších protestech mají v plánu zablokovat některé pražské ulice. Jen tak prý magistrátu dají jasně najevo, že aplikace Uber je pro ně nepřijatelná.

Ano, stále jde o Uber. Lidé ho totiž stále využívají víc a víc, a dokonce už i zástupci města Brna, kde byl původně zakázán, ho povolili jako zcela legální formu přepravy osob. Pražským taxikářům vadí fakt, že magistrát i jen přemýšlí o tom, že by se k Uberu postavil stejně. Stejně jako v případě posledních protestů jen doufáme, že jak policie, tak úředníci se k této vyhrocené situaci postaví čelem a budou jednat. My, kteří se jen potřebujeme ráno dostat do práce nebo k lékaři, opravdu nechceme být rukojmí těch, kteří odmítají přijmout fakt, že doba jde kupředu a divoká 90.léta jsou dávno pryč.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama