Novinky
Chuck Norris natočil reklamu pro Fiat! Překoná Van Damma?
Nikdy bychom nečekali, že se tváří italského Fiatu někdy stane slavný hrdina akčních filmů Chuck Norris. Obzvlášť, když jde o dodávky. A je to tady! Překoná nesmrtelný Chuck slavný kousek Volva a Jean-Claude Van Damma?
4.7.2017
Chuck Norris v reklamě na Fiat

Ačkoliv Chuck Norris nikdy nehrál v nějakém super úspěšném filmu nebo seriálu, stal se legendou. Ve svých rolích je často nesmrtelný, extrémně čestný a vždy odrazí jakýkoliv útok. Legendární jsou dnes už i vtipy o tomto slavném herci. Jsou jich tisíce a většinu z nich najdete na této adrese. Nás hodně pobavil ten, který říká, že světlo je sice o něco rychlejší než Chuck Norris, ale bojí se vyhrát. :)

Pořádná akce

Ale fóry stranou. Slavný herec navázal spolupráci s italskou značkou Fiat a bude jí tak propagovat některé modely. My vám dnes ukážeme zbrusu novou reklamu, kde Chuck předvádí, čeho všeho je schopna modelová řada Ducato. A vypadá to, že Italové vyrobili něco mezi dodávkou, raketou a závodním speciálem.

Chuck totiž s dodávkou driftuje, zkouší, jak by mu šla rallye, odráží jeden raketový útok za druhým a do toho všeho vypadá až nebezpečně klidně. Ano, je to celé extrémně přitažené za vlasy a možná někdo bude tvrdit, že i hloupé. Ale podle nás Fiat prostě jen navázal na béčkové akční filmy a právě na ty legendární vtipy, a podle toho natočil i reklamu. Podle nás se povedlo, protože se už nějakou dobu nemluví o ničem jiném než o průletu rakety skrz Fiat. :)

 

Co na to Jean-Claude?

Otázkou tak zatím zůstává, jestli Norris pokoří dokonalou reklamu, kterou pro Volvo před pár lety natočil jeho akční konkurent Jean-Claude Van Damme. Ta už totiž má jen na YouTube skoro 90 milionů zhlédnutí a v reklamních příručkách se stala legendou. Která z reklam je podle vás povedenější?

 

A na tomto videu se jako bonus můžete podívat na to, jak se sám Chuck bavil nad vtipy, které kolem něj kolují.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama