Novinky
Chevrolet na oslavu 100 let postavil parádní retro pickup
Americká automobilka Chevrolet slaví výročí 100 let od vzniku svého prvního pickupu a při té příležitosti se vrhla do spousty aktivit. Tou zatím nejzajímavější je ale jednoznačně projekt nádherného klasického pickupu z roku 1967, který se rozhodla důkladně zrestaurovat a hlavně zmodernizovat.
4.10.2017
Chevrolet C-10 z roku 1967 zrestaurovala samotná automobilka.

Už jsme vás seznámili s velkolepými oslavami, které u Chevroletu provázejí sté výročí od zrození prvního pickupu Chevy. Automobilka představila speciální narozeninové edice modelů Silverado a Colorado, několik povedených videí a zavzpomínala také na svou bohatou historii v tomto typicky americkém segmentu. Alespoň pro nás je však zlatým hřebem dárek, který sama sobě nadělila v podobě dokonale zmodernizovaného Chevroletu C-10 z roku 1967.

Americká klasika pro rok 2017

O samotném autě toho zatím Chevrolet bohužel moc neprozradil, všechny podrobnější informace si schovává na jeho živou premiéru na akcích SEMA a State Fair of Texas, které proběhnou v následujících týdnech. Jisté je, že vůz dostal stejnou barvu Centennial Blue, jako modely Silverado a Colorado ve zmíněném výročním provedení Centennial Edition. Stejně jako ony také nese řadu odznáčků s číslovkou 100, chromovaná zrcátka, kola ve speciálním designu a uvnitř najdete krásný světlý interiér.

Popravdě ale zase tolik nezáleží na tom, co se skrývá pod kapotou a jaká kouzla předvedli inženýři Chevroletu s podvozkem. Na tohle auto se totiž stačí podívat a okamžitě víte, že ho chcete.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama