Novinky
CB Auto svým zákazníkům nově nabízí nový model ŠKODA Superb
Ať už vás kariéra zavede kamkoli, vždy potřebujete dostatek prostoru pro váš styl. A také pro vaše ambice. Nová ŠKODA Superb je díky největšímu vnitřnímu prostoru ve své třídě pro takové výzvy ideální.
3.7.2015
CB Auto_1

Své podnikání budete mít stále pod kontrolou. Funkce SmartLink totiž zobrazí displej vašeho smartphonu na obrazovce autorádia. A když k tomu přičtete širokou škálu možností propojení s komunikačními technologiemi, jako jsou držák na tablet, dva USB sloty, 230V zásuvka pro cestující vzadu a integrovaný telefonní modul s podporou rychlého internetu LTE, je nová ŠKODA Superb investicí s nejvyšším možným zhodnocením. Seznamte se s novým vozem ŠKODA Superb přímo u nás v CB Auto a.s.

CB Auto Foto:

 

Nová Škoda Superb nabízí:

  • novou generaci benzinových a dieselových motorů
  • maximální pohodlí pro cestující
  • největší vnitřní prostor ve své třídě
  • inovativní bezpečnostní a asistenční systémy

 

CB Auto Foto:

Společnost CB Auto působí na trhu od roku 1992 a v současné době nabízí svým zákazníkům vysoce profesionálním přístupem prodejní a servisní služby značky Škoda ve třech autorizovaných provozovnách. Sídlo společnosti CB Auto se nachází v Českých Budějovicích a k pobočce v Českém Krumlově se nyní nově připojuje zastoupení autorizovaného prodeje a servisu Škoda CB Auto v Táboře na ulici Soběslavská 2985.

CB Auto Foto: