Novinky
Autosalon Extra 14/15
Každý den je v Česku ukradeno 24 aut. Nejčastěji mají značku Škoda, v případě dražších aut zase vedou německá prémiová auta. V nejnovějším díle Autosalonu Extra se proto podíváme na zabezpečovací techniku. Dalšími tématy jsou ochrana laku a chiptuning.
3.10.2015
Autosalon Extra 14/15
  • Jedním z nejsilnějších výrobců zabezpečovacích zařízení proti krádeži je CONSTRUCT. Právě na jeho extrémně odolné technologie, které kromě samotné ochrany před zloději pomáhají také snížit cenu pojištění, se tentokrát podíváme.
  • Také vám představíme nanokosmetiku PIKATEC, která ochrání lak vašeho vozu jako neviditelný štít. Vytvoří průhlednou tvrdou vrstvu, která na mikroskopické úrovni odpuzuje špínu a odolává tak i jinak nevyhnutelnému poškrábání a poškození laku od drobných částeček.
  • Pokud toužíte zvýšit výkon svého vozu a současně snížit spotřebu, není v současnosti na trhu levnější, dostupnější a účinnější řešení, než odborná optimalizace řídící jednotky. Právě takovým softwarovým úpravám se v Česku dlouhodobě věnuje společnost XTUNING.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama