Novinky
10 nejoblíbenějších aut mezi fotbalisty. Vítěz vás překvapí
Asi víte, že fotbalisté patří mezi nejlépe vydělávající sportovce světa. A protože mají rádi hezké slečny, hezké domy a hezká auta, je jasné, že mezi jejich nejoblíbenější auta budou patřit převážně supersporty.
1.8.2017
Lamborghini Aventador

Podle dostupných informací berou angličtí fotbalisté průměrně v přepočtu 11 milionů korun týdně. Takový nejlépe placený fotbalista světa, Cristiano Ronaldo, si průměrný sporťák doslova vyběhá za pár hodin. Společnost JBL Capital, která se stará o financování automobilů pro většinu nejlepších fotbalistů světa, dala dohromady žebříček oblíbenosti jednotlivých značek mezi anglickými hráči fotbalu. Přehled je to až neuvěřitelně rozličný a vskutku zajímavý.

Samozřejmě v něm nechybí Lamborghini s modelem Aventador nebo třeba McLaren 675LT Spider. Ulevit se naopak může majitelům Aston Martinů, jejichž značka se tentokrát do žebříčku nepropracovala. To bývá zpravidla pro image auta spíš dobře, třeba takový Bentley Continental GT se s pověstí auta pro fotbalisty potýká po celém světě. Celkově jsou v žebříčku téměř výhradně exkluzivní a velmi rychlá auta, najdete mezi nimi ale i praktické vozy. Největším překvapením je právě vítězný vůz – mezi těmi ostatními jde o takovou „tuctovku“.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama