Ve čtvrtek od 20:15 na Prima COOL

Maličký Jeep vypadá jako přerostlá hračka

Zkrácený Jeep Wrangler vypadá jako hračka. Foto: Zkrácený Jeep Wrangler vypadá jako hračka.Foto: Imgur

Vypadá jako plod lásky mezi malým japonským Suzuki a velkým americkým Jeepem. Ať už je ale za tímto autem jakkoliv romantický příběh, výsledek má v sobě značnou dávku roztomilosti.

Možná se jedná o zkrácenou a upravenou verzi Jeepu Wrangler, možná je to přestavba nějakého staršího Suzuki, možná je to něco mezi tím. Rozhodně je ale tento dvoumístný offroad na obrovských nablýskaných kolech zajímavým autem. Sice se nejspíš z hlediska jízdních vlastností nehodí ani do města ani do terénu (alespoň ne s těmi koly) a ani na cestování, jako stylovka však má něco do sebe.

Ačkoliv jde ve srovnání s běžnými auty zjevně o velmi vysoké a dost široké vozidlo – ostatně jen ta kola mají určitě hodně přes dvacet palců – ve výsledku vypadá skoro jako hračka. Je to zkrátka auto pro zábavu postavené se smyslem pro humor a tomu rozhodně fandíme, obzvlášť v době stále přísnějších zákazů a příkazů.

Jeep vypadá jako hračka - Obrázek 1 Foto:
Porovnání povinného ručení
 
1 074 Kč
Porovnat Více informací

reklama

Líbí se vám autosalon?

Pak nám to dejte vědět kliknutím na tlačítko "To se mi líbí" a získejte přístup k nejnovějším informacím, fotkám a videím o pořadu!