Autosalon na TV Prima

Ve čtvrtek od 20:15 na Prima COOL

Články

Vzácné Porsche 911 R. Foto:
Automobilce Porsche dochází trpělivost se sběrateli a překupníky, kterým vzácná auta slouží jen k finančnímu zisku. Má proto plán, jak je od aut odstřihnout a dát přednost skutečným nadšencům.
Špičkoví jezdci F1 namluví animák Auta 3 od Pixaru. Foto:
Očekávané výpravné pokračování animované série Auta od Pixaru bude mít mezi dabéry celou řadu automobilových legend. Ostřílené hvězdy závodů NASCAR doplní i jezdci Formule 1.
Corvette po zločinci teď slouží policii. Foto:
Tahle Corvette má krvavou historii a spoustu výkonu. Drogový dealer si ji nechal upravit tak, že ukáže záda i mnoha dnešním supersportům. Policie v Texasu tak získala ohromující stíhačku.
Jaguar Project 8 se má stát nejsilnějším autem v nabídce. Foto:
Jaguar se rozhodl zašlapat do země konkurenty od BMW, Audi i Mercedesu. Svůj sedan XE totiž brzy představí ve verzi s takovým výkonem, že hravě trumfne i ty nejsilnější stroje v nabídce značky.
Rolls Royce Sweptail, naprostý automobilový unikát. Foto:
Vůz inspirovaný luxusními koráby ze 20. a 30. let minulého století se v utajení vyráběl skoro čtyři roky. Výsledkem je zřejmě nejdražší nové auto vůbec, majestátní Rolls-Royce Sweptail.
BMW M4 GT4 se představilo na Nürburgringu. Foto:
Extra výkonná, odlehčená a zcela bez kompromisů. Jestli jsou pro vás i ty nejrychlejší verze BMW M4 příliš pomalé a neohrabané, s novým modelem BMW M4 GT4 snad konečně budete spokojení.
Souhlasíte se zvednutím rychlosti na dálnicích na 150 km/h?
hlasovat
hlasovat

Líbí se vám autosalon?

Pak nám to dejte vědět kliknutím na tlačítko "To se mi líbí" a získejte přístup k nejnovějším informacím, fotkám a videím o pořadu!

Srovnání pojištění

Porovnejte si nabídky o pojištění a zjistěte, kolik můžete za auto ušetřit.

Povinné ručení
 
1 074 Kč
Srovnat
Havarijní pojištění
 
3 990 Kč
Srovnat
Cestovní pojištění
9 Kč za den
Srovnat
Další srovnání naleznete na webu Prima Rádce.
Prima Rádce