Autosalon na TV Prima

Ve čtvrtek od 20:15 na Prima COOL

Články

Řidiči dodávek se nestačí divit, když vidí svá auta. Foto:
Stačí mu suchý štětec a pořádně špinavé auto, na kterém se může vyřádit. Kde se většina lidí zmůže jen na špatně nakreslené prasátko, tam mladík s přezdívkou ProBoyNick vytváří umělecká díla.
Parta kamarádů v rychlém BMW předvádí řidičské dno. Foto:
Jedna ruka frajersky na volantu, hudba na plné pecky, žádné pásy a nesmyslné manévry. BMW M5 je fantastické auto, ale když ho řídí bezmozek, dělá mnichovské automobilce jen tu nejhorší možnou reklamu.
Sportovec prodává dvojici Veyronů Foto:
Ani ne před dvěma lety si známý boxer Floyd Mayweather pořídil dvojici Bugatti Veyron. Tehdy to byl jeho třetí a čtvrtý Veyron do sbírky. Zřejmě ho ale obě auta omrzela, a tak je teď prodává.
Moderní automatická převodovka ve voze BMW. Foto:
S odvážným tvrzením, které jistě nepotěší ani řidičské puristy, ani koncern Volkswagen, přišel vysoce postavený manažer BMW. Podle něj už nastává doba, kdy odzvoní nejen manuálům, ale i dvouspojkám.
Báječná sbírka aut slavného boxera Foto:
Pokud alespoň trochu fandíte boxu, pak jméno George Foreman jistě znáte. Několikanásobný šampion za svůj život nasbíral i vskutku zajímavou sbírku aut. Jedno z nich má ale nejraději a jeho volba vás jistě překvapí.
Porsche 911 Speedster  Foto:
Máme pro vás tip, kam uložit vaše úspory. Do prodeje se chystá jedno ze 139 vyrobených Porsche 911 Speedster. Cena není zrovna přívětivá, ale do budoucna už nejspíš jenom poroste.
Souhlasíte se zvednutím rychlosti na dálnicích na 150 km/h?
hlasovat
hlasovat

Líbí se vám autosalon?

Pak nám to dejte vědět kliknutím na tlačítko "To se mi líbí" a získejte přístup k nejnovějším informacím, fotkám a videím o pořadu!

Srovnání pojištění

Porovnejte si nabídky o pojištění a zjistěte, kolik můžete za auto ušetřit.

Povinné ručení
 
1 074 Kč
Srovnat
Havarijní pojištění
 
3 990 Kč
Srovnat
Cestovní pojištění
9 Kč za den
Srovnat
Další srovnání naleznete na webu Prima Rádce.
Prima Rádce