Autopunk
Tajná „šmírovací“ dodávka FBI je na prodej. Má i kompletní vybavení
Také jste před dvaceti lety hltali americké seriály plné tajných policistů, kteří hlídkují v neoznačených dodávkách na ulici a někoho odposlouchávají? Pokud ano, tak si můžete udělat velkou radost a jednu z takových tajných dodávek si pořídit.
23.7.2017
Dodge kdysi patřil FBI

Nemluvíme ovšem o takových těch filmových dodávkách, které byly označeny jako prodejna pizzy nebo zmrzliny. Tohle je reálný, tmavě hnědý Dodge, kterému nechybí pro policejní práci tolik potřebná tmavá okna. Zvenku je na něm vidět nějaké to opotřebení, ale to nejzajímavější je stejně uvnitř.

Tam totiž po několikaleté práci u FBI zůstalo takřka kompletní vybavení od na tehdejší dobu velmi moderních LCD obrazovek, přes nahrávací zařízení, kamery, videorekordér, interkom, radary nebo dokonce toaletu. Pokud někdo z mladších čtenářů neví, co je videorekordér, nápovědu naleznete zde. :) Vše je prý v celkem dobrém stavu a dokonce by to mělo po zběžné kontrole nejspíše i fungovat.

Dodge z roku 1989 koupil od FBI jako vyřazený vůz jeho současný majitel, který ho teď prodává. Za dobu svého života má najeto pouze 23 500 mil, tedy 37 820 kilometrů. Stejně jako jeho vybavení, i samotný vůz potřebuje trochu péče. Pokud jste právě zatoužili po tom, stát se alespoň na chvilku tajnými agenty FBI, pak si otevřete tento odkaz. Dostane vás na aukční server eBay, kde v době psaní článku byla cena auta 11 501 dolarů, tedy necelých 257 tisíc korun. Čas na případnou dražbu máte pouze do úterka.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama