Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Autopunk
Růžová Tesla si hraje na Batmobil
Ať už mezi fanoušky filmových sérií s Batmanem patříte, či nikoliv, jedno se těmto filmům upřít nedá. Vždy v nich hrála nesmírně zajímavá auta, a i když Batmobil nebyl vždy právě nejkrásnější, alespoň se na něj dobře dívalo. O této Tesle to ale rozhodně neplatí.
7.11.2017, Martin Müller
Tesla Model S Batmobil 15

V Americe se totiž někdo doslova zbláznil a místo toho, aby svůj Model S od Tesla Motors vyšperkoval, totálně jej zprznil. Vše začlo růžovým lakem toho nejsladšího odstínu, který se líbí snad jen pravým panenkám Barbie. Ale budiž - i takový vkus může někdo mít. Jenomže pak to pokračovalo...

Tesla tak dostala vskutku příšerná chromová kola o velikosti 20 palců, nad předními světlomety se objevily dlouhatánské řasy, a aby toho nebylo málo, kapotu (víko předního zavazadelníku) zdobí logo samotného Batmana. Už teď je to dost slušná hrůza.

Katastrofě na dohled

Jenomže stále nejsme u toho hlavního. Tato Tesla má totiž batmanovská křídla. A to tak obrovská, že na výšku měří více než polovina samotného auta. Zabírají navíc prostor nad celým zadním blatníkem a vzhledem k výšce jejich ukotvení vyčnívají nad vozem jako dokonale nevkusné shrnutí toho, co se z této Tesly stalo. To i Nyanborgini Puracan kanadského DJje bychom brali mnohem raději. 

Že je pak celý interiér sladěn do zebřího stylu a na vnitřním zpětném zrcátku ční hned dvojice růžových plyšových kostek už opravdu nikoho nepřekvapí. Tohle je vážně nejděsivější Tesla, jakou jsme kdy viděli.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama