Autopunk
Nejlepší svatební vůz? Pilot Mercedesu nacpal nevěstu do závodního speciálu
Jaké je podle vás ideální svatební auto? Dlouhá limuzína, luxusní kupé nebo snad elegantní kabriolet? Jsou lidé, kteří si to nemyslí a na svou svatbu vytáhnou své bývalé služební auto - tvrdé a nepohodlné, extra hlučné a s mimořádně nepraktickým ochranným rámem uvnitř. Tuhle nevěstu musíme obdivovat!
9.10.2017, Martin Müller
Maro Engel Svatba 5

V případě, že jste bývalým jezdcem seriálu cestovních vozů DTM, to vůbec nemusí být špatný nápad. Růžový Mercedes-AMG C63 DTM se totiž na svatbě Maro Engela náramně vyjímal a jeho kolegové si na přípravě svatebního speciálu dali dokonce tolik záležet, že na růžovém AMG nechyběly ani nápisy „Just married“.

Dvousedadlové DTM

Samotný Engel byl přitom z daného nápadu unešený, přestože ani nepocházel z jeho hlavy. S myšlenkou prý přišli týmoví kolegové z Mercedes-AMG Black Falcon, s nimiž v současnosti závodí ve Formuli E. Do jednomístné a navíc elektrické formule by se však s novopečenou manželkou nevešli, a tak se zrodil nápad - vytáhnout na svatební pouť Engelův oblíbený speciál AMG DTM s výkonem 460 koní.

Tým nelenil a do vozu přidal také druhé skořepinové sedadlo, přičemž obě vystlal tak, aby v nich bylo novomanželům příjemně. A co na tento svatební nápad řekla manželka? S Marem jsou jedna krev, a tak namísto jedovatých poznámek přivítala zprávu s nadšením a dokonce se prý i jala iniciativy u společného focení. Zdá se, že si Engel uměl vybrat nejen svatební vůz, ale také manželku.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama