Autopunk
Muže tvrdě srazil rozjetý autobus. Zvedl se a šel do hospody
Tohle je opravdový drsňák. Když má žízeň a nutně potřebujete jedno pivo, nic na světě ho nezastaví! Ani nekontrolovatelný autobus, který ho katapultuje dobrých 15 metrů daleko.
27.6.2017
Drtivá srážka autobusu s chodcem.

Tím nezničitelným chlapíkem na videu je jistý Simon Smith z britského Readingu. V sobotu šel po ulici s přiléhavě drsným názvem Gun Street, když se zezadu nečekaně přiřítil neovladatelný autobus číslo 17. Simona v plné rychlosti trefil přímo do zad a odmrštil ho daleko po chodníku, než narazil do jednoho z obchodů. Přestože vzduchem létaly kusy domu i trosky autobusu, ležícího muže jako zázrakem všechno minulo a stroj se mu po nárazu těsně vyhnul.

Muže v černé vestě a džínách to ale zjevně nerozházelo. Na videu je vidět, jak se s nečekaným klidem zvedne a vkráčí do hospody, u které shodou okolností přistál. Mimochodem, ta hospoda se jmenovala Purple Turtle, což v překladu znamená fialová želva. S ohledem na barvu autobusu je to docela zajímavá náhoda...

Simonovi se naštěstí nic vážného nestalo, byť později přiznal, že může být rád, že je vůbec na živu. Tak snad to pořádně zapil.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama